Eestis alustas tegevust esimene kodumaine hommikumantlite kaubamärk


Eestis alustas tegevust esimene kodumaine hommikumantlite kaubamärk
PRII hommikumantelKrõõt Tarkmeel

Hommikumantel on väga privaatne ja oluline riideese, mida kantakse nendel kõige väärtuslikematel hetkedel, niiöelda kvaliteetajal, kui lülitutakse välja igapäevasest kiirustamisest ja ollakse lihtsalt iseenda päralt. Nüüd on Eesti turule tulnud esimene kodumaine bränd, mis keskendub hommikumantlitele.

Et olla vääriline kandjale ja kandmise ajale, on PRII keskendunud kvaliteedile, nahasõbralikele kangastele ja mugavusele. Stiil on minimalistlik, hoidudes ülearusest toretsemisest. Väikesed isikupärased detailid on toote sisemisel poolel.

PRII hommikumantlid on õmmeldud Eestis. Esimese kollektsiooni hommikumantlid on mõeldud meestele, kuid tänu unisex lõikele sobivad väiksemad suurused kandmiseks ka naistele. Materjalideks on pehme puuvillfliis ja teksatöötlusega õhuke puuvillane kangas.

Brändi lugu sai alguse üsna traditsiooniliselt – praktilisest vajadusest: "Väga keeruline oli leida kaubandusest meeste hommikumantlit, mis oleks midagi enamat kui igav frotee või kandmiseks ebamugav polüester. Milles oleks koos hea kvaliteet, naturaalne kangas ja mingigi isikupära või stiil."

"Sealt hakkas mõte idanema ja esimene kollektsioon kinnitab, et valitud suund on õige," leiavad tegijad.

PRII hommikumantel Krõõt Tarkmeel
Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare