Embassy of Fashion moemaja avas Tallinna kesklinnas uue stuudiopoe


Embassy of Fashion moemaja avas Tallinna kesklinnas uue stuudiopoe
Embassy of FashionEmbassy of Fashion

Embassy of Fashion moedisainerid Aldo Järvsoo, Riina Põldroos ja Ketlin Bachmann ning ehtedisainer Tanel Veenre avasid stuudiopoe uuel aadressil Rävala pst 7. Tallinna kesklinnas uue asukoha leidnud Embassy of Fashion stuudiopood on ka Tanel Veenre Jewellery esinduskaupluseks, kus leiab kõige laiema valiku kaubamärgi ehteid. Uus stuudiopood on avatud tööpäeviti kell 11-19.

Tähistamaks uue stuudiopoe esimest täisnädalat saab täna ja homme Embassy of Fashion’it külastades moenõu ja kleidivaliku konsultatsiooni küsida otse disaineritelt, kes kohapeal külastajaid on vastu võtmas.

Lisaks butiigile asub stuudiopoe teisel korrusel ka ateljee, kus disainerid igapäevaselt töötavad ja kus kollektsioonid valmivad. Seetõttu on ka kõiki valmiskollektsioonide kleite võimalik kohapeal lihtsalt ja mugavalt kohandada vastavalt kandjale või anda eritellimuse soov otse disainerile.

Uues stuudiopoes on eraldi osa ka Aldo Järvsoo ja Riina Põldroosi pruutkleitidele ning peagi tuleb müüki ka Tanel Veenre esimene kihla- ja pulmasõrmuste seeria.

Embassy of Fashion

Stuudiopoele lisab isikupära ka galeriiosa – öösinine toake, kus Tanel Veenre hakkab eksponeerima oma unikaalseid ehteid. Esimese väljapanekuna on võimalik peagi näha Veenre kuulsaid kosmilisi peaehteid.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare