FOTOD | Soojust ja pehmust õhkav kudumikollektsioon, mis on praktiline igal aastaajal


FOTOD | Soojust ja pehmust õhkav kudumikollektsioon, mis on praktiline igal aastaajal
ALPAKA uus kudumikollektsioonAlpaka

Disainer Anni Ilvese käe all on valminud uus kudumikollektsioon, millest
leiab midagi nii algavaks südatalveks kui ka kevadisteks külmadeks ja
jahedateks suveõhtuteks. Valikust leiab nii naiste kui meeste pikki
ülesuuruses kampsuneid ja kardigane, mitmekülgseid pontsosid kui ka
mütsi ja salli kombosid.

Disainer Anni Ilvese poolt loodud värskes kudumite kollektsioonis kohtub klassikaline modernsega ning minimalism põnevate aktsentidega. Looduslikes mahedates toonides mudelites on mängitud erinevate sümmeetriate ja tekstuuridega, et rõhutada naturaalse alpakavilla loomupärast ilu. Lisaks on kõik tooted ääretult sooja- pidavad, et mugavus ja soojus saadaks kandjat kõikjal. Valikust leiab nii naiste kui meeste pikki ülesuuruses kampsuneid ja kardigane, mitmekülgseid pontsosid kui ka mütsi ja salli kombosid. Soojust ja pehmust õhkavad alpakavillast kudumid lausa kutsuvad end embama.

Luksuslik, vastupidav ja äärmiselt haruldane alpakavill ja -nahk on oma omaduste poolest kõrgelt hinnatud looduslikud materjalid kogu maailmas. Alpakade karvkatte muudab eriliselt siidiseks ja siledaks karm kliima ja ööpäevas pea -20st +20 kraadini kõikuv õhutemperatuur loomakeste kodukohas Andides 3500-5000 m kõrgusel. Hindamatu väärtuse annab alpakavillast toodetele aga materjali hüpoallergilisus, tõhus soojahoidvus ning mustuse-, vee- ja tuulekindlus.

ALPAKA on 2007. aastal loodud Eesti juurtega bränd, mis valmistab alpakade hinnalisest nahast ja villast luksuslikke rõivaid ja interjööritooteid. Minimalistliku ning selgelt eristuva põhjamaise stiiliga kollektsioon pakub ajatut luksust ning kestvat stiili. Võta endale hetk, et nautida alpakanaha ja -villa võrreldamatut ilu ja mugavust. Uus kudumite kollektsioon on saadaval ALPAKA showroomis ja veebipoes, Tallinn Design House's ning Hää Eesti Asi lennujaama kaupluses.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare