GALERII | BRAND NO.8 kevadkollektsioon pakub kontraste ja üllatab jaanalinnusulgedegaBRAND NO.8 uus kevadkollektsioon
BRAND NO.8 uus kevadkollektsioonFoto: Ilja Novikov

Eelmise aasta lõpus lansseeritud moemärgi BRAND NO.8 butiigis on võimalik tutvuda uue kevadkollektsiooniga, mille pastelne roosa ja smaragdroheline moodustavad kontrastide mängu. Erilist puudutust kehale pakuvad siidised kombineekleidid-pluusid pitsist äärtega ja jaanalinnusulgedega kaunistatud vööd.

BRAND NO.8 disainer Svetlana Puzorjova ütleb: “Sel hooajal alustasime koostööd väga andeka ja maailmas tuntud kübaradisaineri Ruslan Baginskiyga. Tema looming täiendab suurepäraselt rõivaid ning annab kandjale juurde isikupära. Nüüd saab tema kübaraid ja peakatteid soetada ka BRAND NO.8 butiigist."


BRAND NO.8 näol on tegemist naisteriiete brändiga, mis kehastab nii klassikalistest kui ka retroelementidest koosnevast mugavat garderoobi, mida on täiendatud kaasaegsete trendide ning läbimõeldud värvigammaga. Igat elementi on hoolikalt kavandatud, et see rõhutaks naise keha loomulikku ilu. Kandjale luuakse võimalus rõivaid lõputult omavahel kombineerida ning kujundada ilma suuremate kulutusteta harmooniline garderoob.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare