Rõivabränd August avas uue stuudio ja e-poe: see annab võimaluse paremini tunnetada oma klienti


Rõivabränd August avas uue stuudio ja e-poe: see annab võimaluse paremini tunnetada oma klienti
August stuudioTriinu Kööba

2014. aastal disainer Äli Kargoja poolt loodud ja kiiresti eestlaste südamed võitnud rõivabränd August avas oma esimese stuudio ning e-poe.

Äli sõnul on oma stuudio avamine oluliseks verstapostiks brändi kulgemises “Otsekontakt ja personaalne suhtlus on minu jaoks väga olulised. Stuudio olemasolu annab võimaluse paremini tunnetada oma klienti ning kuulda otsest tagasisidet. Arvestan kollektsioonide disaini- ja tootmisprotsessis alati ka oma klientide soovide ning mõtetega. Loodan, et stuudio olemasolu toob Augusti kodumaisele moehuvilisele läbi personaalsema suhtluse veelgi lähemale, ” lisab disainer.

Kõik huvilised saavad tutvuda Augusti uue kevad-suvi 2018 ning eelmiste kollektsioonidega värskelt avatud stuudios Fahle majas ning e-poes alates 10. aprillist. Stuudiot saab esialgu külastada eelneval kokkuleppel.

Aurèle Ferrero
Seotud lood:

August on rõivabränd, milles ühinevad looduslikud kangad ning innovatiivne rõivadisain ning mis on pälvinud tunnustust nii kodumaiste tarbijate kui ka Eesti Moedisaini Liidu poolt. Augusti loojaks on eestlannast rõivadisainer Äli Kargoja, kes omandas moedisaini alase hariduse Pariisis Studio Berçot moekoolis. Pärast kogemust Nicolas Andreas Taralise (Pariis) ning Maison Martin Margiela (New York) ateljeedes naasis Äli 2014. aasta märtsis kodumaale, et viia ellu oma visioon kaunist rõivadisainist.

Aurèle Ferrero

Lisaks stuudiole ja e-poele on Augusti uus kevad-suvi 2018 kollekstioon Eestis saadaval Reedes, disainipoes TALI, disainipoes Tallinn Design House ning Siluettis.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare