Tippjalgpallur Ragnar Klavan sidus end Eesti disainiga: olen suur Eesti fänn


Tippjalgpallur Ragnar Klavan sidus end Eesti disainiga: olen suur Eesti fänn
Amanjeda Sport Couture

22. märtsil kell 21.00 astub Tallinn Fashion Weeki lavale Amanjeda Sport Couture ehk sportlike vabaajarõivaste bränd, mis on valminud koostöös moedisainer Katrin Kuldma, tippjalgpallur Ragnar Klavani ja Sportlandiga.

Kaubamärgi Amanjeda by Katrin Kuldma tütarbränd Amanjeda Sport Couture on mõeldud sportlikku elustiili nautivatele meestele ja naistele ning pakub stiilselt sportlikke ja kõrge kvaliteediga naturaalsest materjalidest vabaajarõivaid, mis passivad nii golfiväljakule, tenniseplatsile kui purjejahile.

Amanjeda Sport Couture

Brändi värskeima kollektsiooni inspiratsiooniallikaks on meri ja purjekad ning nii kohtab rõivastel nii rahulikke meretoone ja laevatekile omaseid värve nagu valge, puiduhall ja sügav sinine, aga ka spinnakerpurjede säravaid koloriite.

Amanjeda Sport Couture
Seotud lood:

Ragnar Klavan ise kannab nii Amanjeda by Katrin Kuldma klassikalisi ja modernselt šikke ülikondi kui ka sportlikke vabaajarõivad. "Olles ise suur Eesti fänn, annan suurima heameelega oma panuse ja toe väga kvaliteetsele Eesti disainerbrändile," ütleb Klavan ja tõdeb, et koostöö sujub Katriniga kindlasti tänu sellele, et neil on omavahel ja niiöelda inimtasandil väga hea klapp.

Amanjeda Sport Couture

"Mul on au Katrin Kuldma disaini ja Amanjeda brändi kogu maailmale esitleda," lisab ta. Amanjeda Sport Couture'i värskeim kollektsioon jõuab Tallinn Fashion Weeki lavalaudadele neljapäeval, 22. märtsil kell 21.00 Kultuurikatlas toimuval etendusel. TFW piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja veebis.

Amanjeda Sport Couture
Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare