VIDEO: Unikaalse printmustri sünd: väge täis elegants


VIDEO: Unikaalse printmustri sünd: väge täis elegants
Ivo Nikkolo

Vägi. Sõna, mis ei markeeri ainult tugevust, vaid selle taga on peidus ka midagi müütilist. Ivo Nikkolo värske Idamaadest inspiratsiooni saanud kollektsioon loob tasakaalu väe ja elegantsi vahel.

Ivo Nikkolo läheb tänavuses kevad-suvises kollektsioonis tagasi oma juurte juurde ja seda isegi sõna otseses mõttes. Kollektsiooni inspiratsiooniks on Hiina ploomipuu, mis on esimene kevadekuulutaja, puhkedes tihti õide siiski, kui loodus lumega veel viimast võitlust peab. Ivo Nikkolo disainerid Britta Laumets ja Margot Vaaderpass tabasid selle õrna, ent siiski väge täis ilu ning nõnda sündis unikaalne printmuster.

„Ivo Nikkolo brändi alt riideid disainides mõtlen alati nendele tugevatele, enesekindlatele ja põneva karakteriga naisetele, kes meie loomingut kannavad. Selle kevade prindi peategelane, ploomipuu õis on Hiinas tugevuse sümboliks ning inspireeris meid seda jõulist, ent samas õrna elegantsi õhkavat printi looma“ räägib Laumets tulemusest.

Foto: Ivo Nikkolo
Seotud lood:

Ploomiõied – olgu nad siis nõnda esiplaanil kui kõnealusel kangal või üllatavate detailidena peidetud teistele kevadkergusest pakatavatele rõivastele – leiavad endale koha läbi terve kollektsiooni. Nende saatjaiks on pehmed lillakad toonid, mis varieeruvad roosadega aga ka trendika khakirohelisega. Mugavuse lisavad elegantsile Itaalia kangameistrite käte all valminud materjalid.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare