10 aasta 10 meeldejäävaimat Oscari-kleiti


10 aasta 10 meeldejäävaimat Oscari-kleiti

Oscarite jagamise tseremoonia on ilma mingi kahtluseta üks aasta glamuursemaid sündmusi, kus saab näha kõige stiilsemaid ja maitsekamaid rõivaid. Selle aasta Oscari-gala toimub juba täna öösel ja selle eel toome teie ette viimase kümne aasta kõige kaunimad ja meeldejäävamad kleidid.

©2005 UPPA / TopFoto

2006. aastal võttis Reese Witherspoon vastu Oscari filmi eest „Walk the Line – Nagu noateral“ Christian Diori glamuurses vintage-kleidis.

©2005 UPPA / TopFoto

Samal aastal kandis Michelle Williams kollast Vera Wangi kleiti, mis andis talle klassikalise Hollywoodi filmistaari väljanägemise.

Ā©UPPA / TopFoto

Üks meeldejäävamaid Oscari-kleite läbi aegade on tuhmroosa sulgedega ehitud Versace kleit, mida Penelope Cruz kandis aastal 2007.

Copyright 2009 Adam Orchon/Elevation Photos

Aastal 2009 säras Anne Hathaway sillerdavas Armani Privé kleidis.

Reuters

Kate Winslet võitis lõpuks, 2009. aastal Oscari filmi eest „Ettelugeja“, seljas elegantne tumesinine YSL-i kleit.

AP

Sandra Bullock kandis 2010. aasta auhindade jagamisel kuldmehikeselikku Marchesa kleiti ja võitis auhinna filmi eest „Pime külg“.

Reuters

Cate Blanchetti 2011. aasta Givency Haute Couture’i kleit oli pilkupüüdev ja modernne.

Reuters

Kui Gwyneth Paltrow ilmus 2012. aasta Oscarite jagamisele kleidis, millel oli keep, pani ta ainuisikuliselt aluse mitme aasta pikkusele punase vaiba trendile.

AP


Jennifer Lawrence võitis 2013. aastal Oscari filmi eest „Õnneteraapia“ ja kandis heleroosat Dior Haute Couture’i kleiti, mis nägi küll lummav välja, kuid mis kõndimist oluliselt raskendas: Oscarile järele minnes komistas ja kukkus ta lavatrepil.

Reuters

2014. aasta ürituse pilkupüüdvaim riietus oli filmi „12 aastat orjana“ eest Oscari võitnud Lupita Nyong’o pastelne ja printsessilik Prada kleit.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare