GALERII | Ilugurmaanid tutvusid eksklusiivse näohooldussarja ja nišiparfüümidegaHeloise de V. ja Emma Hardie Kaubamaja lõhnatoas
Heloise de V. ja Emma Hardie Kaubamaja lõhnatoasFoto: Kristi Kamenik

Reedel, 2. märtsil avas Kaubamaja Ilumaailm pidulikult ilukevade erilise sündmusega Lõhnatoas. Esmaesitlusele Eestis tulid Heloise de V. nišiparfüümid Prantsusmaalt ja Emma Hardie eksklusiivne näohooldussari Suurbritanniast.

Külalised osalesid Heloise de V. lõhnastatud värvidega maalimise töötoas, mida juhtis parfüümiekspert Miguel Bruno. Emma Hardie’t esindavad Jane Fouston ja Luci Joyner jagasid ilunippe, kuidas teha kodustes tingimustes näomassaaži ja -hoolitsusi, et nahk püsiks noore ja säravana.

Heloise de V. ja Emma Hardie Kaubamaja lõhnatoas Foto: Kristi Kamenik

Heloise de V. on pereettevõte, mille suurtes valdustes Lõuna-Prantsusmaal on rohkem kui tuhat aastat kasvatatud parfüümikomponentideks olevaid lilli. Heloise de V. käsitsi loodud parfüümid on kogumik nendest tunnetest, emotsioonidest ja lõhnaküllusest, mida on selles farmis põlvest põlve emadelt-tütardele edasi pärandatud. Brändi nimi pärineb perekonna suursuguste naiste eesnimest, mida on kantud läbi sajandite.

Heloise de V. ja Emma Hardie Kaubamaja lõhnatoas Foto: Kristi Kamenik
Seotud lood:

Londonist pärit üle 20-aastase ajalooga juhtiva näohooldustoodete brändi Emma Hardie filosoofia on naha välimuse noorendamine loomulikul viisil. Looduslikud tooted koos spetsiaalse näomassaažiga annavad kodus kasutades ilusalongi efekti.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare