GALERII ja VIDEO | Ines, Lenna, Marta Laan ja teised: Tallinn Dolls pidas salajase stiilipeo


Tallinn Dollsi salajane stiilipidu
Tallinn Dollsi salajane stiilipiduFoto: Kalle Veesaar

Kodumaine moebränd Tallinn Dolls korraldas oma stuudios salajase stiilipeo, mis tõi värsket inspiratsiooni kevadsuviseks hooajaks.

Salajasel peol olid kõik külalised riietatud Tallinn Dolls uude kollektsiooni ja ühteaegu tähistati ka brändijuhi Mari Martini sünnipäeva. "Külalisteks olid minu enda ja Tallinn Dollsi jaoks lähedased inimesed, kes on mind läbi aegade inspireerinud," kommenteerib Mari. "Igale inimesele loodud kostüüm sai disainitud mõeldes just talle. Midagi, mis natukene üllataks, kuid samas harmoneeruks iga persooniga. Tõin kokku erinevad kangelased - futuristlikud ja idamaised kangelased, power-naised, popkunsti kangelased ja jumalannad," lisab Mari Martin.

Marta Laan ja Hanna Martinson said selga värvilised pükskostüümid, mis õhkasid värskest kevadest. Saatejuht Keili Sükijainen oli kehastatud Geisha kostüümi ja rokkis lilleliselt idamaistel lainetel, mis inspireeritud Somersby värsketest suvemaitsetest. Väikseid vimkasid viskas sisse ka stilist Karolin Kuusik, kes transformeeris Inese selleks puhuks hoopis sünnipäevalapsega ühtmoodi blondiks. Lennat vürtsitas stilist lõbusate tatoveeringutega pehme tüllkleidi juurde.

Seotud lood:

"Just sellisena kujutasingi ette kõige õigemat Tallinn Dolls kollektsiooni esitlust, kus iga külaline on oluline osa põnevast mängumaailmast," lisab Martin. "Selline ongi just meie maailm - see on mängumaailm!"

Loe veel

Tallinn Dolls "Limited Secret Party" on haruldane kollektsioon oma limiteeritud koguse poolest. Värvilised pükskostüümid on loetud päevad soodsalt ette tellimises

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare