GALERII | Moodne ja tuntud publik avas moekunstifilmide festivali


MoeKunstiKino eriseanss kinos Sõprus
MoeKunstiKino eriseanss kinos SõprusFoto: Marit Kuusk

Esmaspäeva õhtul kogunes moekas publik Sõpruse kinno kinnisele eriseansile, millega avati MoeKunstiKino moefilmide festival. Lisaks suupistetele ja filmiprogrammi tutvustusele said kutsutud nautida ka sel aastal valminud dokumentaalfilmi “McQueen”.

“Avaseanss lõppes publiku aplausiga,” rõõmustab festivali korraldaja Helen Saluveer. “Mitmed külalised tunnistasid, et Alexander McQueeni elust rääkiv film läks neile väga hinge ning kutsus isegi pisaraid esile.”

MoeKunstiKino ja festivali esitleja Viru Keskuse kutsutud külaliste hulgas oli palju kodumaiseid moevaldkonnaga seotud persoone nagu Liisi Eesmaa, Marit Ilison, Piret Puppart, Ženja Fokin, Eve Hanson, Maire Milder ja mitmed teised.

Moefilmide festival MoeKunstiKino toimub 4.-10. oktoobrini kinos Sõprus, eriseanss leiab aset ka Tartu Elektriteatris. Filmil "McQueen" on eestikeelsed subtiitrid, muud filmid linastuvad ingliskeelsena või ingliskeelsete subtiitritega.

Seotud lood:

MoeKunstiKino piletid on müügil kino Sõprus kassas, Piletilevi müügipunktides, Tartu seansi piletid Tartu Elektriteatri kassas ja veebilehel.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare