GALERII | Sära, võimukad ülikonnad ja kirevad mustrid: need on EFTA gala stiilseimad tähedGALERII | Sära, võimukad ülikonnad ja kirevad mustrid: need on EFTA gala stiilseimad tähed
Foto: Taavi Sepp

Täna õhtul toimub aasta tähtsaim telesündmus. Toimub EFTA gala, mille eesmärk on tunnustada filmi- ja televaldkonna professionaale ning tutvustada lähemalt ka nende erialade esindajaid, kes enamasti kaadri taha jäävad. Kodumaisteks Oscariteks nimetatu gala toob punasele vaibale ohtralt kohalikke staare, kes tegutsevad kaadri ees ja taga. Catwalk valis neist välja stiilseimad.

Näitlejanna Elina Purde võlub musta põhjaga imelises Liisi Eesmaa loodud lillelises õhtukleidis, millele teeb komplimendi lohakalt üles sätitud soeng.

Foto: Taavi Sepp

Mai Palling näitab, milline näeb välja tugev ja kirglik naine moodsas punases Iris Janvieri pükskostüümis.

Foto: Taavi Sepp
Seotud lood:

Musas šikis ülikonnas Triin Luhats ja tema kaks kaaslannat juba teavad, kuidas peole uhke sisenemine teha.

Foto: Taavi Sepp

Laulja ja näitlejanna Hanna-Liina Võsa on galaks valinud beeži vabalt langeva kleidi, mis mängib kenasti tema blondide juustega.

Foto: Taavi Sepp

Produtsent Maie Rosmann-Lill (kõige vasakpoolsem) võlub imelises sinises vintage-kleidis, mis on punasele vaibale justkui loodud.

Foto: Taavi Sepp


TV3 reporter ja toimetaja Anna-Maria Veidemann-Makko tõi kodumaisele galale Liina Steini kleidis terake Hollywoodi glamuuri.

Foto: Taavi Sepp

Vaata galeriist, kes hakkasid veel punasel vaibal teistest eredamalt silma:

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare