GALERII | TFW: Montoni kollektsioon teeb tuju heaks ning innustab vabastama oma sisemuses peituva leemuriTallinn Fashion Week kevad, Monton
Tallinn Fashion Week kevad, MontonFoto: Kert Saarma

Kevadise Tallinn Fashion Weeki teise päeva avas lustaka ja värvikireva show'ga Monton. Brändi uusim kollektsioon julgustab inimesi olema nad ise ning vabastama oma sisemuses peituva leemuri. Show sai palava aplausi ja tunnustavate peanoogutuste osaliseks.

Kollektsioonis kohtuvad pealtnäha kaks juhuslikku kaunist sümbioosi. Kollektsiooni esimene osa toob lavale julged ja rõõmsad värvid, külluslikud prindid ning uhked krae- ja mansetidetailid, mis moodustavad omavahel positiivse eklektika. Kirkad toonid aitavad meie halli argipäeva tuua elurõõmu ja helgust ning annavad sära juurde hetkedel, kui on vaja väikest süsti enesekindlusele.

Kollektsiooni teine pool on kannustatud Montoni põhimõttest luua moodi julgetele, väljapaistvatele ja säravatele isiksustele, unikaalsetele ja kiiksuga karakteritele, kes inspireerivad meid olema paremad inimesed.

Tallinn Fashion Week kevad, Monton Foto: Kert Saarma
Seotud lood:

Montoni inspiratsiooniallikaks on needsamad leemurid – väljendusrikka ilme, kauni helehalli kasuka ja maailma naljakaima sabaga loomad. Nad armastavad hommikuti lootose poosis päevitada ja lõbusalt tantsusammul ringi liikuda, nagu on tabavalt kujutatud „Madagaskari“animafilmides. Nende elujaatav vibe ja mänguline olemus toob rõõmu meie põhjamaiselt hallidesse päevadesse. Kangastest särab selles kollektsioon teksa, mis on viimasel ajal moelavadel peaaegu et kohustuslik materjal. Pastelsetes toonides teksa koosmõju õrna pitsiga jääb meelde oma helguse, rahu ja iluga.

Vaata galeriist!

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare