Armastatud meigikunstnik Meelis Krik asutas oma kooli


Armastatud meigikunstnik Meelis Krik asutas oma kooli
Meelis KrikMargus Johanson

"Oma meigikool oli asjade loomulik käik. Usun, et iga meigikunstnik, kes töötab ka õppejõuna, soovib kord oma kooli avada," ütleb legendaarne meigikunstnik Meelis Krik, kes avas aasta alguses meigikooli IMAGE Make Up School.

Meelis Krik õpetas 15 aastat rahvusvahelises meigikoolis International Make Up Center, kuid nüüdsest juhib sootuks uut kooli. IMAGE Make Up School võlub uue lähenemisega ja võimalusi on palju: kool pakub personaalset meigikoolitust, profimeigikoolitust algajale aga ka edasijõudnutele. Need, kes alustavad päris nullist, saavad kaasa kosmeetika stardikomplekti. See, kes on huvitatud vaid selfie-meigist, saab just sellise koolituse.

Meelis Krik on osalenud paljudel rahvusvahelistel konkursidel nii Skandinaavias, Baltikumis kui ka Venemaal. Meelise värvitunnetust, nägemust ja äärmiselt viimisteletud töökvaliteeti kiidavad paljud. Seda tõestavad ka arvukad rahvusvahelised autasud, näiteks diplom „Parimatest Parim“ maailma tasemel tunnustatud võistlustelt "Intercoiffure Mondial Russia". Meelise käe all on õppinud nii meigikunstnikud Evelin Kuldkepp, Älis Viisileht kui ka Getter Jaani. Tema juures on teadmisi käinud omandamas ka Kaia Triisa.

Tallinnas, Foorumi keskuses asuvas IMAGE Make Up School saab ka igapäevaselt meigiteenust - alates päevameigist, lõpetades pruudi- ja fotomeigiga. Kellel on aga soovi kulmud korda saada, siis Meelis Kriki täpsed pintsetid teevad ka seda. Koos Krikiga õpetab koolis ka jumestaja Anna Izotova.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare