FOTO | Modell Bella Hadidi uus soeng paneb kaaluma stiilimuutustFOTO | Modell Bella Hadidi uus soeng paneb kaaluma stiilimuutust
Bella HadidSIPA / Scanpix

Tuntud modell Bella Hadid tegi läbi vahva stiilimuutuse, mis on vast igale naisele iga natukese aja tagant ahvatlev ja uuesti päevakorras, kui soovime ka ise oma soengule värskendust.

Peaaegu iga kuulsus on proovinud riskantset stiili ka enda peal, seega ei ole meil inspiratsioonist puudust, et värske ilmega tukka ka enda peal proovida. Tukk annab võimaluse katsetada nii paljude erinevate pikkuste ja stiilidega, et miks mitte eeskuju võtta!

Kui oled kindel, et tukk on üks juukselõikus, mida võiksid mingil hetkel oma elus proovida, siis võib julgelt vaadata tagasi kauni Bella Hadidi soengutele. Olles supermodell, on naine saanud enda peal katsetada erinevaid ideid, kaasa arvatud neid, mida ei julgeks ise kunagi ette võtta. Näiteks pleegitatud juuksed ja kulmud on tõeliselt raju valik! Nüüd aga võlub naine soenguga, mis näeb ilmselt välja parim kõigist eelmistest.

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

Inspiratsiooni saamiseks ei pea alati kaugele vaatama. Tukaga üllatas mõni aeg tagasi ka kodumaine modell Alexandra Tikerpuu, kes võlub läbikumava ja pikema variandiga.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare