FOTOD | Kendall Jenner ei lasknud end punasel vaibal halvast näonahast häiridaFOTOD | Kendall Jenner ei lasknud end punasel vaibal halvast näonahast häirida
AFP

Supermodell ja tõsielustaar Kendall Jenner oli üllatuskülaline Ameerika Ühendriikide filmi- ja teleauhindade Kuldgloobuste jagamisel. Lisaks imelisele kleidile püüdis staar tähelepanu oma näonaha seisukorraga, mis tõi esile ka netikiusamist.

Sotsiaalmeediasse postitatud kommentaarides heideti lisaks galale ilmumisele ette ka Kendall jenneri nägu katva akne tõttu. Modell aga otsustas kõikide häbistajate suu kinni panna, vastates ühele fänni kommentaarile.

"Okei, aga see, et Kendall Jenner ilmus välja uhkelt oma aknet näidates, samal ajal välja nähes nagu suurepärane staar, on see, mida iga tüdruk peab mõistma," kirjutas üks toetav fänn Twitteris. Kendall ei jätnud kommentaari tähelepanuta, vastates, et me ei laseks kunagi sellel end peatada.

Kaunis modell on oma võitlusest aknega ka varem rääkinud, 2015.aastal ütles ta, et võitlus sellega mõjus teismeeas ka tema enesehinnangule. "See hävitas totaalselt mu enesest lugupidamise. Ma ei suutnud inimestele nendega rääkides otsa vaadata," paljastas naine oma blogis, et rääkides hoidis ta kätt näo ees ning ei julgenus poiste poole isegi vaadata.Kuldgloobuste jagamistel tõestas staar, et ta on aknest totaalselt üle, näidates punasel vaibal oma tugevaid külgi ning rõhutades glamuurse õhtukleidiga oma pikki jalgu ning kauneid õlgu.

AFP
Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare