Hädas tumedate ja paistes silmaalustega? Need nipid aitavad!Hädas tumedate ja paistes silmaalustega? Need nipid aitavad!
Panthermedia

Kui ka sinu suureks ilumissiooniks on võidelda tumedate ja väsinud silmaalustega, siis sa ei ole kindlasti üksi! Kui silmaalused on paistes ja sinaka alatooniga, siis õnneks on mõeldud välja mõningad kasulikud nipid, kuidas neist vabaneda. Appi tõttavad nii kreemid kui kodused vahendid!

Mis on tumedate silmaaluste põhjustajaks? Tumedad ringid või paisunud silmaalused on põhjustatud vedeliku kogunemisest antud piirkonda. Kui silmaalused on tumedad, siis on hapnikurikas veri öö jooksul magades kogunenud naha alla, põhjustanud veenide laienemise, ja seega tulevad tumedad silmaalused rohkem esile. Vanemaks saades muutume kahjuks sellele aina rohkem vastuvõtlikumaks.

Mis tumedate silmaaluste vastu aitab? Lühiajaliselt aitab kindlasti ka silmakreem. Eriti tasub vaadata, et see sisaldaks kofeiini, mis ergutab vereringlust ning niisutava toimega hüaluroonhapet. Tumedaid ringe aitab ajutiselt peita ka retinoidhape. Kreemi silmade ümbrusesse kandes alusta sisemisest nurgast ning vajuta õrnade liigutustega paisunud ja tumedale piirkonnale. Jahutava ja pistetust alandava efektina hoia silmakreemi külmkapis ning kanna seda peale esimese asjana hommikul.

Kui eelistad kodusemaid vahendeid, siis pane kümneks minutiks silmade alla kummelitee kotikesed või niiske jahe lapp. Kasuks tulevad ka otse külmkapist haaratud kurgiviilud. Tumedaid silmaaluseid aitab peletada jahe metall, näiteks vana hea külma lusika hoidmine silma all ajab asja ära. Pärast seda lase nahal natukene puhata ja kanna peale silmakreemi. Lõpuks kanna õrnade vajutustega peale oma lemmik peitekreem.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare