Kas aimasid? Punane ei olegi kõige populaarsem huulepulga toon


Kas aimasid? Punane ei olegi kõige populaarsem huulepulga toon
SIPA / Scanpix

Ilmselt tundub automaatselt loogiline, et punane on kõige populaarsem huulepulga toon. Kannavad seda ju mõnuga Hollywoodi punaste vaipade staarid ja pariisitarid.

Kui küsida naiste käest nende lemmikute huulevärvide kohta, siis võib aimata, et see on puhas punane toon või igapäevane naha tooni ehk nude. Selgub, et see päris nii lihtne ei olegi. Net-a-Porteri ilutrendide ennustuse järgi eelistavad briti naised kanda hoopis roosat tooni.

Tegemist on tooniga, mida ei maksa sugugi alahinnata. Paljud naised haaravad meeleldi poes just oma uueks huulepulgaks fuksiat, tumedat või roosikarva roosat. Mis on siis roosa suurimad võlud? Nimelt ei ole värv nii karjuvalt esiletükkiv kui näiteks erkpunane või nii plass kui nude toon. Tegemist on parajalt värvika valikuga, mis asetub täpselt nende kahe vahele. Õige toon roosat annab sama moodi jumele juurde, kui seda teeb põsepuna.

Net-a-Porteri statistikute sõnul aga oli punane värv kõige populaarsem valik 2016.aastal Prantsusmaal, aga ka prantslannad on hakanud eelmise aasta jooksul aina rohkem roosat ostma. Roosa võluga ei ole veel kaasa läinud linnad nagu Los Angeles, New York ja Singapur - neis valitseb endiselt rikkalik punane toon. Ilmselt mitte enam kauaks.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare