Kõige levinum viga, mis juukseid fööniga kuivatades sind vanemaks muuta võib


Kõige levinum viga, mis juukseid fööniga kuivatades sind vanemaks muuta võib
Oladimeji Odunsi/ Unsplash

Kui mõtleme, mida teha selleks, et noorem välja näha, keskendume tavaliselt näonahale. Tuleb aga välja, et hoopis juuksed võivad olla need, mis sulle loomulikust küpsema välimuse tekitavad.

Kas tõesti võib just järgnev olla nende naiste saladus, kes näevad välja justkui jooksid nad iga päev vett igavese nooruse allikast? Jah, see puudutab seda, kuidas nad oma juukseid fööniga kuivatavad. Tõepoolest, sa võid märkamatult kuivatada oma juukseid viisil, mis lisab sinu välimusele hetkega aastaid juurde.

Kui juukseid fööniga kuivatad, siis tavaliselt hoiad nii fööni kui juukseharja horisontaalselt, eks? Selle liigutusega kuivatad aga oma juukseid pahaaimamatult altpoolt. Just see loobki visuaalselt vanema ja väsinuma mulje. Mõtle: 80ndate uudisteankur.

Selle asemel kuivata vaid juuksejuuri horisontaalselt. Kui harja ja fööniga allapoole liigud, keera neid järk järgult vertikaalses suunas ja keera ka oma rannet, et luua juustesse loomulik laine.

Seega nüüd ei näe sa oma föönitamise tehnika tõttu enam välja nagu naine, kes aastal 1982 uudiseid luges, vaid lõpptulemus meenutab palju rohkem modernset noort naist nagu Alexa Chung.

Kas tõesti suutis vaid kerge käeliigutus sinu välimuselt viis aastat eemaldada? Müüdud!

Allikas: PureWow

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare