Kuidas varjata väsinud silmi? Kristiina Aigro annab nõu!


Kristiina Heinmets-Aigro
Kristiina Heinmets-AigroFoto: Kalev Lilleorg, Pressimaterjal

Aastaid oli 8.märts eestlaste jaoks lisaks naistepäevale veel üks elevust tekitav aeg - just siis valiti Valeri Kirsi eestvedamisel Miss Estonia. 21 aastat tagasi pälvis Miss Estonia tiitli Kristiina Heinmets, kes sai just toona tuule tiibadesse ja kelle tähelend jätkus Miss Universumil, kus meeldejääv blondiin pälvis seitsmenda koha.

Täna on Kristiina abielus, kolme lapse ema ja kannab perekonnanime Aigro. 21 aastat on möödunud justkui linnulennul - Kristiina on pidevalt meedia huviorbiidis, annab intervjuusid või poseerib seltskonnas.

Baltika Grupi kevad-suvine kollektsioon Foto: Martin Dremljuga
Seotud lood:

Täna ei valita enam Miss Estoniat, kuid 90ndatel kogunesid inimesed telerite taha ja vaatasid suure huviga, kes kroonitakse järgmiseks Miss Estoniaks.

Kristiina Heinmets Foto: Mikk Raude

Kristiina andis ka aimu, kuidas nende peres naistepäeva tähistati. "Eile äratati mind varahommikul suure lillekimbuga üles. Hiljem sai minu tütar kingiks väikese krooni. Tal on hetkel aeg, mil kannab sitse ja satse ning armastab kroone," räägib Kristiina oma silmaterast, 2aastasest tütrest Alexandrast.

Catwalk uuris, mis on kolme lapse ema Kristiina ilunipp, kui und napib. "Siin aitab vaid üks: päikeseprillid, mis varjavad väsinud silmi. Seda teab isegi Anna Wintour," muigab endine miss.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare