KUUS MEIGITRENDI, millega suvele vastu astuda


KUUS MEIGITRENDI, millega suvele vastu astuda
SIPA / Scanpix

Õige pea on käes miniseelikute, trikoode ja kleidikeste aeg, sest soojad suvepäevad astuvad iga hetkega aina lähemale. Seega saabub ka õige aeg värskendada oma meigiharjumusi ning katsetada aina rohkem värvide ja tekstuuridega.

Inspiratsiooni saamiseks jagasid oma soovitusi meigikunstnikud Yuki Hayashi ja Rachel Goodwin. Loe lähemalt, mida nad katsetada soovitavad!

Erksad silmad

Erksavärvilised lauvärvid valitsesid Marni ja Missoni kevadsuviseid moelavasid. Sellest on eeskuju võtnud ka mitmed kosmeetikabrändid, andes välja säravaid värvipalette. Hayashi sõnul on suurim trend sel suvel just sinine lauvärv.

Missoni AFP / Scanpix

Naturaalne

Ütle hüvasti ohtrale kontuurimisele ja raamitud suurtele kulmudele. "Värske beebinahk vähese kontuurimisega on 2018.aastal saamas uueks trendiks," ütleb Hayashi. Et sellist välimust luua, kanna nahale päikesepuudrit. See annab mõnusa päikesesuudluse saanud ilme.

SIPA / Scanpix
Seotud lood:

Graafiline lainerijoon

Nüüd on aeg uuesti välja tuua lainerijoon. "Alustades klassikalisest konkreetsest kassisilmast ja lõpetades hajutatud rokenrolli stiilis kassisilmaga, on nüüd aeg luua oma stiil laineri kasutamiseks, et rõhutada individuaalsust," soovitab meigikunstnik.

SIPA / Scanpix

Päikeselised silmalaud

Goodwin soovitab silmalaugudele lisada tsitrusetoone ning sellega katta terve silmalaug.

Salvatore Ferragamo moe-show SIPA / Scanpix

Sära eredalt

Lase end lummata litritest. "Olemas on nii palju värve ning see on täiuslik vahend, et täiendada silmalainerit või lauvärvi peenel viisil. Sa võid seda kasutades luua julgeid kujusid või klubidesse sobilikke huuli," ütleb Goodwin. Sir John kasutas seda stiili ka Beyoncé ikoonilisel Coachella esinemisel. Sellest ei ütle ära ka muud festivali külastanud staarid.

Vanessa Hudgens Scanpix/ ddp USA

Mine galaktiliseks

Loe veel

Jah, see on kindel - huuleläiked on tagasi ja kanda kinnitanud. "Holograafilised huuleläiked näevad lahedad välja ning on alatähtsustatud, kandes koos tugevate kulmude, ripsmetuši ning pehmelt välja toodud põskedega," selgitab meigikunstnik. Et veel ekstramõõded luua, kanna õrnalt toodet ka silmalaugudele ja põsesarnadele.

SIPA / Scanpix

Allikas: Elle.com

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare