See juuksevärv on 2018.aasta suurim hitt!See juuksevärv on 2018.aasta suurim hitt!
Allison Williams selle aasta kõige popimat juuksevärvi näitamasReuters

Väga paljud kuulsused, alustades Kim Kardashianist ja lõpetades Katy Perryga, on otsustanud 2017.aastal valida heledama joone, aga ilmselt tuleb sel aastal hetk, kui nad sellest loobuvad. Mis saab olema 2018.aasta populaarseim juuksevärv?

"Tagasi juurte juurde. Blond oli lõbus, aga ma pean ütlema, et mul on hea meel olla tagasi," kirjutas näitleja Allison Williams oma Instagrami postituse all, näidates uue juuksevärviga selle aasta kõige popimat tooni. Jah, võime kinnitada, et sel aastal teevad suure tagasituleku rikkalikud pruunid ja kastanitooni värvid.

A post shared by Allison Williams (@aw) on

Värvija Cassie Coheni sõnul on pruun värv suurepärane valik neile, kes otsivad vaheldust. "Tumedama tooni valimine aitab erinevatel joontel esile tõusta. Sinu jume näeb heledam välja ning silmad tulevad rohkem esile, eriti, kui oled end harjunud nägema blondide juustega."

Kui otsustad blondi tooni asemel pruuni valida, siis on garanteeritud, et juuksed näevad tervemad välja ja läigivad kütkestavalt. Cohen soovitab tumedamat tooni jaheda ilma puhul, sest külm kipub juuksekiusid kahjustama ning pruun värv ei vaja nii tihedat värskendamist kui blond.

Allikas: Health.com

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare