Joogatreener jagab kevadiseks turgutuseks nippe: puhta vee joomine peaks olema meie igapäevane lahutamatu osa


Joogatreener jagab kevadiseks turgutuseks nippe: puhta vee joomine peaks olema meie igapäevane lahutamatu osa
HommikujoogaVitamin Well

Ühel ilusal hommikul kogunesid paljud Vitamin Welli tootesaadikud, blogijad ning tuntud näod Teletorni 21.korrusel, et alustada hommikut ühe päikesetõusujoogaga. Kohalolijad nautisid varajast joogat, millele järgnes kosutav hommikusöök Teletorni restorani poolt. Lisaks kostitati külalisi pudingite ning proteiinibatoonidega ning smuutidega.

Eesti Vabariigi 100.sünnipäeva puhul tuli Vitamin Well välja uue spetsiaalse Õnnitleb Eestit maitsega, mida külalistele tutvustati ning mida nad esimestena proovida said. See rabarberi ja maasikamaitseline vitamiinijook oli heaks kaaslaseks peale ergutavat joogat.

Vitamin Well

Hommikujooga viis läbi Kaisa Sööt, kes Catwalkile nippe jagas, kuidas end kevadel vigutada.

Vitamin Well

"Küllaldane puhta vee joomine peaks olema meie igapäevane lahutamatu osa ja mitte ainult pikast talvest taastumisel, vaid aastaringselt – see on üks kõige lihtsamaid asju, mida saame enda tervise heaks teha. Sellise tõelise talveilmaga nagu praegu, on ilmselt paljudel tunne, et lihased ja liigesed on külmaga justkui kokku tõmmanud ja liikumine on kuidagi palju kangem ja vaevalisem kui suveperioodil. Siis alustagi lihtsalt enda mati peal hingamisest ja päikesetervitustest – juba hingamisele keskendudes ja päikesetervitusi läbi tehes oled enda keha liigutanud läbi palju mitmekülgsemal moel, kui suurem osa inimestest seda teeb," rääkis Sööt. "Tavaliselt, kui päikesetervitused juba tehtud, siis on keha juba nii mõnusalt soe, et tahaks natuke veel end liigutada ja nii võibki juhtuda, et suve alguseks on joogatamisest saanud igapäevane osa," kostis naine rõõmsalt.

Hommikujooga Vitamin Well
Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare