Kim Kardashiani lemmik tselluliidivastane kreem on taskukohane ka meileKim Kardashiani lemmik tselluliidivastane kreem on taskukohane ka meile
Kim Kardashian WestScanpix / AP

Peaagu kõik naised on hädas tselluliidiga. Uuringud näitavad, et 90 protsenti maailma naistest omavad neid lohukesi, ükskõik, mis vormis nad on. Ei aita ka kõva trenni tegemine - tselluliit on põikpäine ning eksisteerib isegi siredatel säärtel.

Ilmselt ei ole mõtet tselluliidi eemaldamise peale kulutada liiga palju aega ega raha, aga kui soovid siiski midagi ette võtta, siis mõningaid ideid on.

Kim Kardashian West on üks tähti, keda on kritiseeritud oma tselluliidi vähendamise eest. Snapchatis jagas ta mõningaid tooteid, mida on oma nahal järele proovinud - kaasa arvatud naturaalne kreem, mis tema väitel toimib kenasti. See maksab vaid 15 naela ehk ligikaudu 17 eurot. Kreem kannab nime Seaweed Bath Body Cream, Detox Cellulite ning sisaldab kohviube ja põisadru ehk pruunvetikaid. Rosmariini lõhn lisab sellele spaarituaali meeleolu. Hoolimata sellest, et seda saab Amazonist ka endale tellida, tasub vaadata nende koostisosade poole ka siin Eestis.

Paljud dermatoloogid küll ütlevad, et tselluliidi vastu ei saa midagi teha, siis väidab Kardashian, et midagi siiski saab (lisaks osavale fototöötlusele). Aitab see või mitte, on tegemist mõnusa kreemiga suveks, mis aitab kaasa vereringele ja niisutab keha.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare