VIDEO | Saavuta selle ühtki lisavahendit vajava harjutusega prink tuhar juba 20-minutiga


VIDEO | Saavuta selle ühtki lisavahendit vajava harjutusega prink tuhar juba 20-minutiga
modelfit

Uudne treeningstuudio on tuntud selle poolest, et selle aktiivsed kliendid, kelle hulka kuuluvad moemaailma tuntud graatsiad nagu Miranda Kerr ja Karlie Kloss, saavad just selle paiga abiga kaunid, toonuses ja pringid kehad.

Brändi ModelFIT leiab nii Los Angelesest kui New Yorgist. Selleks, et tõelist treeningut kogeda, on kliendid siiani pidanud elama ühes neist linnadest. Hiljuti lansseeriti mobiilirakendus, mis aitab vaid kahekümne dollari ehk umbes 16 euro eest kuus teha kasvõi oma elutoas läbi neid samu treeninguid, mida kasutavad maailmakuulsad modellid.

Soovid teada, missugune näeb üks treening tegelikult välja? Stuudio üks peatreenereid Javi Perez kergitas veebiajakirjale Health.com veidi nende kurikuulsate treeningute saladusteloori.

Treeneri loodud tuharapiirkonnale suunatud treeningprogramm on niivõrd efektiivne, kuna see ongi tema sõnul keskendunud, täpne ja nõuab palju tähelepanu. Perez toob välja, et silmnähtavate tulemuste saamiseks ei ole vaja mitte kõvasti tööd teha, vaid targalt. „Selles treeningrutiinis keskendume just kindlatele lihastele ja töötame nendega pidevate järjestikuste liigutustega,“ täpsustab ta.

Oled pringimaks tagumikuks valmis? Haara rätik ja proovi erinevaid harjutusi nii ModelFIT Online veebilehel kui värskes mobiilirakenduses. Viimast saab seitsme päeva jooksul täiesti tasuta proovida. Üks harjutusprogramm kestab 30 minutit või vähem ning uued videod lisanduvad äppi igal teisipäeval ja neljapäeval. Kui aega napib, siis leiab ka harjutusi, mis võtavad aega vaid 5 minutit.

Seotud lood:

Allikas: Health.com

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare