3 NÕUANNET: Need elemendid lisavad välimusele ja päevale enesekindlust


3 NÕUANNET: Need elemendid lisavad välimusele ja päevale enesekindlust
Christopher Campbell/ Unsplash

Hommikused moevalikud kipuvad tihti mõjutama meie enesetunnet ja päeva. Kuidas aga riietuda nii, et see annaks meile enesekindlust veelgi enam juurde? Catwalk toob teieni kolm nõuannet!

1. Vali oma riietus enesetunde järele

Selle asemel, et selga valida midagi sellist, mis põhineb teatud trendile või esteetikale, riietu pigem nii, kuidas sinu emotsioonid seda soovivad. Moepsühholoog Dawnn Karen ütleb, et see illustreerib sinu tuju ja hoiab seda kauem alal. Selle asemel, et kanda midagi sellist, mis tekitab ebamugava tunde, soovitab Karen näiteks vabaaja jalanõusid või lemmikuid madalaid kingi kõrge kontsa asemel.

2. Lisa aksessuaar, mis tähendab sulle midagi

Karen soovitab riietusele lisada aksessuaar, mis hoiab mineviku, oleviku või tuleviku psühholoogilist väärtust. Lihtsamalt öeldes on tegemist esemega, mis omab isiklikku tähendust. See võib olla näiteks mõni ehe, mis on sinuni jõudnud põlvest põlve pärides või midagi, mille soetasid, kui viisid täide mõne endale püstitatud eesmärgi. Uhke ja võimsa tunde tekitavad ilmselt mõlemad.

3. Tõsta enesekindlust asjadega, mida armastad

Kui astud voodist välja vale jalaga ning soovid oma tuju parandada, siis soovitab psühholoog tuju tõstmist. Enesekindlust ja positiivset mõtlemist saab päeva lisada, kandes kena kleiti või rõõmsaid värve.

Allikas: Who What Wear

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare