Aina hullemaks läheb! Koledate jalanõude kasvav trend sai täiendustAina hullemaks läheb! Koledate jalanõude kasvav trend sai täiendust
Y/Project sügis-talv 2018-2018 moeshow Pariisi meeste moenädalalScanpix/AFP

Paistab, et sel hooajal on kuumadeks trendideks tõusnud muuseas ka koledad asjad. Pariisi moenädalal šokeeris Balenciaga moemaja platvormtallaga Crocse esitledes, mida ilmselt sel suvel siin-seal trendigurude jalas näha saab. Lisaks on teemaks ka suured patsikummid. Mis järgmiseks?

Kui arvasid, et UGGide aeg on möödas ja nad on vähemalt mõneks ajaks trendipildilt kadunud, siis eksisid rängalt. Bränd nimega Y/Project tõi 17.jaanuaril Pariisi meeste moenädalal oma sügis-talv 2018-2019 moeshowl lavale uuenenud välimusega UGGi saapad.

Brändi nägemus Paris Hiltoni poolt kuulsaks kantud saabastest on väga üllatav - nimelt ulatuvad nad kõrgusesse üle põlve ning on võimalikult lontis ja lohvakad. Endiselt on tähtsal kohal mugavus, aga tuleb tõdeda, uuenenud UGGid täiendavad koledate trendiesemete jada ideaalselt.

A post shared by Vogue Runway (@voguerunway) on

"UGGide jalga panemine on nagu paneks oma jala sooja võipotti. Mõtlesin, et miks mitte seda tõsta nii, et sellesse tundesse on kastetud kogu jalg. Niisiis otsustasime disainida saapa, mis ronib üles jalgevaheni ja katab kogu jala," kostis Y/Projecti loominguline juht Glenn Martens oma koostöö kohta väljaandele Vogue.

A post shared by Vogue (@voguemagazine) on

Kuidas meeldib? Kas Sina kannaksid selliseid saapaid?

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare