AJATU ILU | 88-aastane Tippi Hedren on uus Gucci kampaania staar


AJATU ILU | 88-aastane Tippi Hedren on uus Gucci kampaania staar
Tippi HedrenColin Dodgson/Gucci

Enne kui Tippi Hedrenist sai Hollywoodi näitlejanna ja legendaarse Alfred Hitchcocki muusa, oli ta edukas modell läbi 1950ndate aastate. Nüüd, rohkem kui 50 aastat hiljem, on näitlejanna modellitöö juurte juurde naasnud ning teeb kaasa Gucci viimase kampaania reklaamnäona.

88-aastane Hedren, kes on näitlejanna Melanie Griffithi ema ja Dakota Johnsoni vanaema, võlub Gucci kampaanias, kandes brändi ehteid. Ikooniline staar kehastab müstilist ennustajat, kes loeb noortele modellidele tulevikku peopesalt ja kristallkuulilt.

A post shared by Gucci (@gucci) on

Näitlejanna on kuldsetest ehetest lausa üle kallatud ning kannab piltidel korraga ohtralt sõrmuseid ja käeehteid. Sõrmi kaunistab ka Gucci madusid kujutavad sõrmused.

A post shared by Gucci (@gucci) on

Seljas on naisel Alessandro Michele poolt disainitud Gucci kleit.

A post shared by Gucci (@gucci) on

Näitlejanna kaasamine kampaaniasse on üks osa sellest, kuidas moetööstus kaasab aina enam pilti erineva vanusega inimesi. Eelmisel aastal lõi Calvin Kleini pesureklaamis kaasa 73-aastane Lauren Hutton ning tõestas, et mitte ainult 20ndates naised ei ole suurepärased pesumodellid. Gucci on kasutanud ka 79-aastast Vanessa Redgrave'i ühtedes oma kampaaniates.

Allikas: Harper's Bazaar

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare