Anu Saagim andis "Litside" esitlusel moenõu: kui rinda ei ole, siis olgu selg paljas


Litsid avapidu
Litsid avapiduFoto: Ilmar Saabas

Neljapäeva õhtul esitles multitalent Mart Sander oma ajaloolist telesarja "Litsid", mille esitlusel oli teiste seas kohal ka glamuurne seltskonnatäht ja Õhtulehe loovjuht Anu Saagim. Catwalk uuris, mida võiks sarja ajastust meile tänapäevamoodi üle tuua.

Anu Saagimi sõnul tasub sarjast "Litsid" võtta eeskuju ja tema näitel omale korralik pikk siidkleit soetada. "Mine Embassy of Fashion moemajja, seal on absoluutselt kõik selles stiilis olemas," innustab Saagim kodumaist moedisaini soetama. Sarnaseid glamuurseid kleite saab ka erinevatest Tallinna vintage-poodidest soetada nagu Kopli Couture ja Fankadelik.

"Iga vanaemal on kapis selline tuust," viitas bravuuritar oma õlal puhanud pehmele rebasenahale, mis siidkleidile korraliku 1939ndate ja 1940ndate puudutuse lisas.

Litsid avapidu Foto: Ilmar Saabas
Seotud lood:

Ilusa figuuri saamiseks glamuurse kleidi all soovitab Saagim šampanjadieeti: "Näljuta-näljuta-näljuta, joo valget veini või šampanjat," lisab naine, et äärmisel juhul maksab süüa lõhet või kalamarja.

Riietuse valikul rõhutab Saagim: "Kui tissi ei ole, siis olgu selg paljas. Kui tissi on, siis olgu dekoltee näha," lisab naine, et kellel on väike rind, sellel on maailma kõige ilusam selg. "Seda ei maksa absoluutselt peita, sest osadel meestel on kohutav selja-fetiš ja rinnad absoluutselt ei huvita. Igaühele oma maitse järele."

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare