Eesti Laulu diiva Elina Nechayeva moesuundi ei järgiEesti Laul 2018 poolfinaal
Eesti Laul 2018 poolfinaalFoto: Jaanus Lensment

Eesti Laul 2018 finalist ja suurfavoriit Elina Nechayeva tunnistab, et vastupidiselt suursugusele lavavälimusele armastab ta igapäevaselt pigem mugavalt riietuda.

Kõrgete nootide valitseja Elina Nechayeva esitab finaali favoriitloo „La forza”. Oma välimusest rääkides ütleb Nechayeva, et tal on välja kujunenud oma kindel stiil, mis on üsna klassikaline ning samas casual. „Moesuundi ma otseselt ei järgi,” lisab laulja. Peamine, et riietus endale meeldiks, oleks mugav, kvaliteetne ja ilus.

Elina Netšajeva

Kleidikangast osavalt valgusmängu lõuendiks kasutav laulja paljastab, et kannab argipäeviti pigem ketse, nahkpükse ja tagi. Vahel särab Elina ka kleitides. „Talvisel ajal on mu lemmikud suured villased kampsunid,” annab Eesti Laulu laval hõbedase korsetiga pimestanud kaunitar aimu, et praeguse ilmaga oskab ta end stiilselt soojas hoida.

Seotud lood:

Eesti Laulu lavavälimus

Elina valgusefektiga kleidi valmistamiseks kulus 52 ruutmeetrit riiet ning selle seelikuosa katab kogu lava. Ligi kuus kilo kaaluvas kleidis saab vabalt liigutada ainult käsi.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare