FOTOD | H&M tähistas tuntud kaunitaride saatel Los Angeleses "Conscious Exclusive" kollektsiooni peatset lansseeringutFOTOD | H&M tähistas tuntud kaunitaride saatel Los Angeleses "Conscious Exclusive" kollektsiooni peatset lansseeringut
H&M

Eile, 5. aprillil toimus 2018. aasta "Conscious Exclusive" kollektsiooni auks Los Angeleses intiimne kokteiliõhtu, mille külaliste hulgas olid nii kampaania täht Christy Turlington Burns kui ka Paris Jackson, Naomie Harris, Kate Bosworth ja Amanda Seyfried. 19. ja 20. sajandi alguse Rootsi kunstnike Karin ja Carl Larssoni loomingulisest kodust inspireeritud kollektsioon on saadaval valitud H&Mi kauplustes kogu maailmas, sealhulgas Tallinna Postimaja kaupluses, ning e-poes alates 19. aprillist.

Staaridest tulvil üritus, mida võõrustas H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson, toimus ikoonilises Garcia House’is, mille arhitekt on John Lautner.

Foto: H&M

„Oli fantastiline näha, et nii paljud „Conscious Exclusive“ kollektsiooni esemed on leidnud tee inspireerivate inimeste selga. Oleme uhked, et kollektsioon on jätkuvalt teerajajaks – näiteks ECONYL®ist valmistatud lillemustriga žakaarkangast rõivad ja pitskleidid rõhutavad hästi „Conscious Exclusive“ kollektsiooni imeilusat käsitööd ja jõulist naiselikkust ning näitavad jätkusuutlikkuse ja moe tõelist kooskõla,“ ütles Ann-Sofie Johansson.

H&M
Seotud lood:

"Conscious Exclusive" on iga-aastane erilistest esemetest koosnev kollektsioon, mis toob esile ja tunnustab kestliku moe huvitavaid lahendusi ning keskendub arengule ja uuendustele. Sel aastal esitleb H&M esimest korda taaskasutushõbedat ja ECONYL®i, mis pärineb 100 protsenti kalavõrkude ja muude nailonjäätmete regenereeritud nailonkiududest.

H&M

"Mulle väga meeldib, et kaunite jätkusuutlike rõivaste loomisega paralleelselt on tõstetud teadlikkust selle kohta, mida me kõik saame teha planeedi parema kaitsmise nimel,“ ütles Christy Turlington Burns.

H&M

Kampaania algust tähistatakse täna ka Tallinnas. Kell 16.00 oodatakse külalisi Tallinn Music Week’i raames linnalavale, mis leiab aset H&Mi Tallinna showroom’is aadressil Roseni 8.

Linnalaval esinevad:

16:00 I Wear* Experiment (EE)
16:45 Meriheini Luoto (FI)
17:30 Frankie Animal (EE)

Loe veel

H&M
Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare