FOTOD | Jaapani minimalistlik disain ja vaoshoitud elegants: H&M esitleb Studio naiste- ja meestekollektsiooneFOTOD | Jaapani minimalistlik disain ja vaoshoitud elegants: H&M esitleb Studio naiste- ja meestekollektsioone
H&M

Veebruari lõpus näidatakse Pariisi moenädala ajal taaskord "H&M Studio" naiste- ja meestekollektsioone. Lokatsiooniks on valitud tarbekunstimuuseum Musée des Arts Décoratifs. H&M jääb truuks eelmisel aastal lansseeritud "näe ja osta kohe" lähenemisele ˗ lavalaudadel esitletud rõivad, jalanõud ja aksessuaarid jõuavad e-poodi koheselt peale 28. veebruaril aset leidvat etendust. Valitud kauplustesse, kaasa arvatud Tallinna Postimaja H&Mi, jõuavad esemed müügile 1. märtsil. Eestis leiab kauplusest "Studio S/S 2018" naistekollektsiooni esemed, meesterõivaid saab endale hankida e-poest.

Kollektsiooni võtmeinspiratsiooniks on Jaapani minimalistlik disain ja vaoshoitud elegants. Seoses viimasega tõdeb H&M, et ettevõte sponsoreerib peatselt Musée des Arts Décoratifs'is aset leidvat Jaapani-teemalist näitust, mis pühitseb 150 aasta pikkust Jaapani-Prantsusmaa kultuurivahetust ning Jaapani mõju Lääne kultuurile.

H&M

“Musée des Arts Décoratifs on ikooniline ja kaunis asutus ning oleme rõõmsad, et saame oma kollektsiooni näidata kohas, kus leiab hiljem aset näitus, mis keskendub Jaapanile, riigile, mis mõjutas "H&M Studio S/S 2018" kollektsiooni väga suurel määral. Loomulikult on meil hea meel mainitud näitust sponsoreerida, sest see süveneb Jaapani disaini ilu olemusse," tõdeb H&Mi disainijuht Pernilla Wohlfahrt.

H&M

Nüüdseks on saladuskate tõmmatud ka kollektsiooni lookbook'i piltidelt, mille tähtedeks on teiste seas supermodellid Saskia de Brauw ja Clement Chabernaud. Silma jäävad puhtad siluetid, vaba meeleolu ning töörõivaste mõjutused.

H&M

Naistekomplektide seast leiab mustrimöllu, kirkaid toone, pikki lendlevaid kleite, pükste peal kantavaid tuunikaid, praktilist rätsepakunsti ning silmapaistvaid kudumeid.

H&M

Meeste puhul on fookusesse toodud vormimängu, värvide ja põnevate lahenduste abil huvitavamaks muudetud klassikud nagu rätsepajakk, triiksärgid ja džemprid.

H&M
H&M
Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare