FOTOD | Kuraas, kontrastid ja naiselik sarm: punane peletab kevadväsimuse!


FOTOD | Kuraas, kontrastid ja naiselik sarm: punane peletab kevadväsimuse!
Foto: Meisi Volt

Kevad tuleb trobikonna uute moetoonidega. Kes tahab ettevaatlikult ärgata, valib midagi pastelset, aga kes tahab kohe uuest hooajast täiel rinnal rõõmu tunda, lajatab punasega! Punane on kevade kuninganna, energiaallikas ja toon, millest paremat värviteraapiat ei leidu.

Kuidas moe uut lemmikut kanda ja kohelda sõltub kandja kuraasikuse astmest. Paki end pealaest jalatallani punasesse, kuid jäta tervik hooletult vabaks. Pigem vali sprotlik stilistika kui liigne viimistletus või seksikus, sest mõnes värvis on nii draamat kui provokatsiooni juba iseenesestki küllalt. Imehästi kõlavad kokku elurõõmsad toonid ja sportlikud kontrastid. Võta tasakaaluks mängu näiteks must, tumesinine, valge ja killuke kulda. Teksasõpradele teadmiseks, et originaaltooni tumesinine teksa teeb jõulist tagasitulekut. Eriti uued on versioonid, kus teksa flirdib asjalikkusega või saab kokku sportlike soonikdetailidega. Nii mugav, šikk kui lahe – kolme kärbest ühe hoobiga!

Foto: Meisi Volt
Seotud lood:

Kui kirgas punane sinu veel vähe päikest näinud jumele liig on, proovi fuksiaroosat. Seegi toon on moeareenil tähtsal kohal, slepis terve roosade paraad. Ja kes veel arvab, et roosa on mingi nunnu ja leebeke toon, mis nõretab nürist romantikast, see ei tea uutest trendituultest tuhkagi. Roosal on täiesti uus karakter – see on täna tugeva iseloomuga kaunitaride värv. Ja romantikaga on tegelikult samasugune muutus toimunud! Pole enam olemas passiivset ja nõrka naist, kes vajaks samasuguse iseloomuga romantikat. Stiilis võivad kuraas, kontrastid ja naiselik sarm kenasti ühes kokteilis koos olla. Lihtsalt armsake olla tundub täna liiga igav.

Foto: Meisi Volt

Roosa on leebelt veetlev, punane aga pöörane ja kiglik. Valik on sinu, kui vägevat energialaengut sa vajad!

Foto: Meisi Volt
Foto: Meisi Volt
Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare