FOTOD | Lihtne ja odav nipp, kuidas oma lihtsad teksad cool'imaks muutaFOTOD | Lihtne ja odav nipp, kuidas oma lihtsad teksad <em>cool</em>'imaks muuta
Elijah Henderson/ Unsplash

Kas ka sina oled üks neist inimestest, kellele meeldib riietele anda niiöelda oma nägu ja neid natukene tuunida? Kui, siis siin on lihtne nipp, kuidas muuta oma lemmikud teksapüksid hulga ägedamaks.

Kui rääkida teksadest, siis on olemas imelihtne nipp, millega ise oma teksad, millest võib-olla oled hakanud juba pisut tüdinema, veelgi ägedamaks muuta. See on lihtsam kui võib arvata ja ei võta ka suurt käsitöö oskust.

Kui lõikad oma teksadelt ära alumise ääre, muutuvad teksapüksid parajalt cool'iks. See loob piisavalt igapäevase välimuse, lubades ka neid kandes end üles lüüa.

Kuigi ääre ära lõikamine ei vaja suurt oskust, siis tasuks mõelda hoolikalt, kust maalt me selle täpselt ära lõigata soovime. Seega proovi esiti teksapükse jalga ja vaata kriitilise pilguga üle, kui pikad nad võiksid jalas jääda. Jäta varuks ligikaudu 2,5 sentimeetrit ning keera püksid pahupidi, et seejärel kääridega äär eemaldada. Kuna äär ei jää esialgu rebitud ilmega, siis on kõige lihtsam viis nad pessu visata. Seejärel aga naudi ja kanna oma uue ilmega tuunitud teksaseid.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare