FOTOD | Nende värvikate mantlitega sel sügistalvisel hooajal juba ei eksi!


Polhem PR Estonia tutvustas sügistalviseid trende
Polhem PR Estonia tutvustas sügistalviseid trendeFoto: Erlend Štaub

Moe-, ilu- ja sisustusbrändidele keskendunud suhtekorraldusagentuur Polhem PR Estonia esitles selle nädala kolmapäeval, 22. augustil enda showroomis värskeid sügistalviseid trende. Uute suundadega olid tutvumas nii ajakirjanikud, sotsiaalmeedia mõjuisikud kui ka teised tuntud moe- ja iluvaldkonna suunanäitajad. Anne & Stiil

Sügistalviseid moekollektsioone iseloomustab eelkõige inspireeritus retrostiilist, mis väljendub nii ajastutruus värvigammas kui ka trükimustrites. Kollektsioone läbivad soojad pruunid, sinepikollased, bordoopunased, aga ka sügavsinised ja smaragdrohelised toonid, millele vastukaaluks lisavad erksust oranž ja tulipunane vaheldudes pastelse sinise ning silmapaistva violetsega. Tugevatele toonidele lisavad karakterit traditsioonilised ruudu- ning julged loomamustrid. Läbivateks märksõnadeks on ka vastandlike materjalide ja mugavust silmas pidades sportlike, ent üdini stiilipuhaste detailide kombineerimine.

Värskeid 70ndatest ja 80ndatest inspireeritud kollektsioone tutvustasid briti tänavamoe eestvedaja River Island ning Poola päritolu moebränd Reserved. Sügistrende esitlesid ka kodumaised Ivo Nikkolo, Monton, Mosaic ja Baltman ning pesumoest andis ülevaate Linette. Esindatud oli nii erinevaid tekstuure ja merest inspireeritud temaatikat kombineeriv Parfois kui ka detailselt läbimõeldud Dune London, mille sügistalvine kollektsioon jäi eelkõige silma enda patenteeritud loomamustri, sügavate toonide ning sportlike, samas naiselikult miniatuursete nüanssidega.

Seotud lood:

Anne & Stiil märkas sügistalviste trendide esitlusel nelja ägedat mantlit, millega sel sügisel ja talvel silma paista:

1. Vateeritud mantel

Polhem PR Estonia tutvustas sügistalviseid trende Foto: Erlend Štaub

Samblaroheline vateeritud Ivo Nikkolo mantel ei sobi küll igaühele, aga näeb välja tõeliselt originaalne. Lisapunkte väärivad suured taskud ja retrolik ilme!

2. Vinüülmaterjal

Loe veel

Polhem PR Estonia tutvustas sügistalviseid trende Foto: Erlend Štaub

Eelmisel aastal hoo sisse saanud vinüülmaterjali trend on sel hooajal kodumaal eriti tugev. Muide, selline materjal hoiab hästi ka tuule ja vihma eest.

3. Taevasinine pehmus

Polhem PR Estonia tutvustas sügistalviseid trende Foto: Erlend Štaub

Malbele põhjamaa naisele sobib selline toon kui valatult! Pehme kangas hoiab talvel sooja ning ei jäta tormi käes hätta.

4. Klassikaline ruut

Polhem PR Estonia tutvustas sügistalviseid trende Foto: Erlend Štaub

Ruudumuster on ajatu ning kindel valik hooajast hooaega, saades vaid tänapäevaseid täiendusi ja kohandusi, et endiselt trendikana mõjuda. Mantlid on saanud oversized mõõtme ning põnevaid detaile.

5. Kollase soojus

Polhem PR Estonia tutvustas sügistalviseid trende Foto: Erlend Štaub

Erinevad kollased toonid on teemakohased aasta lõpuni ning sobivad meie lörtsist või vihmast kliimat ideaalselt täiendama.

Vaata galeriist, mis trende pressipäeval veel tutvustati ning kes kohal käisid:

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare