FOTOD | Räpitähe uus kollektsioon: Paris Hilton kehastus Kim Kardashianiks, et esitleda Yeezy brändi rõivaid


FOTOD | Räpitähe uus kollektsioon: Paris Hilton kehastus Kim Kardashianiks, et esitleda Yeezy brändi rõivaid
Kim Kardashian brändi Yeezy rõivastesyeezysupply.com

Kui esimesel pilgul tundub nagu tõsielustaar ja meigibrändi looja Kim Kardashian on Kanye Westi kampaania Yeezy Season 6 esinägu, siis tegelikult see nii ei ole - kavalas kampaanias saab näha tema kloone. Ja Paris Hiltonit.

Hiltoni hotelliketi pärijanna Paris Hilton näeb räppar Kanye Westi rõivaliini kampaaniapiltidel välja üks ühele nagu blondide kiharatega Kim Kardashian.

Samal ajal kui härra West ise on 2016.aastast madalat profiili hoidnud ja loobunud regulaarseid moe-show'sid korraldamast, on tema Yeezy bränd regulaarselt uute väljalasetega pildis olnud. Promoks on mees kasutanud moetööstusele ebatraditsioonilisi viise - üks neist oli oma kuulsa naise seljas rõivaste ja aksessuaaride esitlemine.

Yeezy kuuenda hooaja kollektsioon tegi oma debüüdi just Kim Kardashiani seljas, kes Los Angeleses mehe loodud rõivastega paparatsodel end jäädvustada lasi.

#YeezySeason6

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Ametlik rõivaste kampaania on saanud tuule alla Kardashiani sarnaste naiste seljas ning kaasatud on ka Hilton ning teised sotsiaalmeediastaarid, kellega taaselustati paparatsode kaadrid.

Meile selline lähenemine ainult meeldib! Yeezy rõivaid saab soetada omale siit.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare