FOTOD | Rootsi koondis kannab talvistel olümpia- ja paraolümpiamängudel kiirmoebrändiFOTOD | Rootsi koondis kannab talvistel olümpia- ja paraolümpiamängudel kiirmoebrändi
H&M

H&M rõivastab 2018. aasta PyeongChangi talvistel olümpia- ja paraolümpiamängudel üles astuvaid Rootsi koondislasi. Bränd loob sportlastele rõivad nii mängude ava- kui lõpuürituseks. Kollektsiooni kuulub lisaks ka rõivastevalik, mida sportlased kannavad olümpiakülas vabal ajal ja treeningutel.

"On tõeline au, et H&M rõivastab saabuvatel PyeongChangi võistlustel nii Rootsi olümpia- kui paraolümpiakoondist. Kollektsiooni disain on ühendab sporti, funktsionaalsusust ja moodi. Tugevaks mõjutajaks on ka Rootsi pärand,” tõdeb H&Mi disainijuht Pernilla Wohlfahrt.

H&M

Koostöö H&Mi ja Rootsi Olümpiakomitee vahel algas 2013. aastal. H&M on loonud kollektsioonid nii Sotši kui Rio mängude jaoks. Lisaks on kaubamärk rõivastanud kuuel korral rahvusvahelistel noortemängudel noorsportlasi.

H&M

Kollektsiooni esemed töötati välja koos disainitiimi nõustavate Rootsi olümpialastega, kes rõivaid ka testisid. "PyeongChangi olümpiamängud on juba kolmas kord kui H&M koondist rõivastab. H&M toob moe olümpiamängudele täiesti uudsel viisil. Ootame juba, et saaksime oma uusi rõivaid kanda,” räägib Rootsi Olümpiakomitee kommunikatsioonijuht Anna Lundin.

H&M

"Olümpiamängudest teeb erilise võimalus olla osa suurest kõiki spordialasid ühendavast rahvustiimist, mis esindab oma riiki. Rõivad on oluline osa tiimitunde loomisel ja H&M saab sellega väga hästi hakkama. Nende looming utsitab meid kulla suunas pürgima,” ütles olümpiakoondise liige vigursuusataja Henrik Harlaut, et tiim kannab rõivaid uhkusega.

Valitud Rootsi kauplustes ja e-poes tuleb müügile ka väikesemahuline replikakollektsioon fännidele.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare