FOTOD | Uskumatu, aga tõsi! Kõige moodsam ilm on vihmane


FOTOD | Uskumatu, aga tõsi! Kõige moodsam ilm on vihmane
Foto: Meisi Volt

Mida me kevadelt ootame? Ikka päikest. Mood on aga hoopis teises tujus – kõigi maailma moelavade disainerid laulavad üheskoos oodi hoopis vihmale. Sest sajuilma rõivad on täna lahedamad kui iial enne! Fantaasiarikkad näited on valitud Gerry Weberi, Taifuni ja Samooni kevadkollektsioonidest.

Ilma muuta ei saa, riideid aga küll! Mõtlemist niisamuti. Palju lahedam kui järjekordse vihmase päeva pärast kurvastada on sellest ehtsa fashionista kombel rõõmu tunda! Keera moekiiker teravaks ja pane tähele – igasugu vihmamantlite ja jopede rindel pole iial enne kohatud selliseid ägedaid ja isikupäraseid tegelasi nagu nüüd. Armastad särada? Sinu päralt on mustmiljon erinevat läiget ja helki, kortsutatud niiskest vesiläikest kõige ehedama kullasärani. Lakkviimistlus ja vinüül on mõlemad tagasi moesoosikute loožis ja kedagi ei sega, et üks neist kuulub karakteri poolest retromaailma ja teine sootuks tuleviku ulmesse. Sobivad kasvõi ühte tervikusse kokku nagu naksti!

Foto: Meisi Volt
Seotud lood:

Vihmamantli kõrvale teisi rõivaid sobitades unusta hetkeks praktilisuse kammitsad ja lase oma fantaasial lennata. Moepilti suure aplausiga naasnud mini ja lühikesed püksid on jopele väärt kamraadid. Isegi siis, kui neid hõlma varjust ülearu välja ei paista!

Foto: Meisi Volt

Kui kuulud külmakartlike kilda, siis sokuta pikad püksid lihtsalt romantilise kleidi alla ja korras.
Kummik võib olla kõige vettpidavam lahendus, aga samuti on see kõige ootuspärasem. Milleks hoida oma kauneid kingi vaid parimateks päevadeks? Viska neile kinnas ja vaata, kuidas nad reaalse elu karmuses vastu peavad? Võib-olla su kummitallal nahkkingad ei tee teist nägugi, kui nendes rõõmsalt üle lompide keksid?

Foto: Meisi Volt

Olgu jalgadega kuidas on – vihmavarju vajad kindlasti. See on parim koht, kus trendikuuma läbipaistva vinüüliga vigureid teha. Sul on varju all valgem, vaade on avaram ja tervik saab tubli doosi stiilipunkte juurde!

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare