KONTSAD PUHKAMA | Kõik cool'id naised kannavad praegu hoopis neid mugavaid saapaid!KONTSAD PUHKAMA | Kõik cool'id naised kannavad praegu hoopis neid mugavaid saapaid!
Liisa LeetmaInstagram/ Liisa Leetma

Õnneks lubab jalanõude trend sel hooajal cool ja äge välja näha ka kontsi mitte kandes ning üle hangede hüpata palju mugavamate saabastega.

Juba eelmise aasta lõpus pead tõstnud ja sel aastal aina suuremat hoogu koguv trendijalanõu on jässakas ja paksu tallaga madala kontsaga saabas - ning mida suurem, seda parem!

Nende jalanõude võlu seisneb selles, et nad näevad peaaegu liiga suured välja, olles paksu nahaga ning koguka tallaga. Tuleb tõdeda, et sellised saapad näevad jalas head välja. Kui sobitad nad kokku poiss-sõbra stiilis teksadega, annavad nad kergelt pungiliku ilme, mis on sel aastal samuti üks pead tõstvatest trendidest.

Inspiratsiooni saamiseks soovitame vaadata modellide Gigi Hadidi ja Hailey Baldwini suunas, kes praegu neid innukalt kannavad. Muide, Dr. Martensi stiili austaja on ka kodumaine meigikunstnik ja Instagrami kuulsus Liisa Leetma.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare