Kuidas riietuda nagu printsess? Vaata, mida kandis pisike Charlotte esimesel päeval lasteaiasKuidas riietuda nagu printsess? Vaata, mida kandis pisike Charlotte esimesel päeval lasteaias
Printsess CharlotteFacebook /@TheRoyalFamily

Briti kuninglik perekond jagas hiljuti pisikesest stiiliikoonist, printsess Charlotte'ist rõõmsaid kaadreid lasteaeda mineku päevast, kui rõõmus neiu oli astumas uut eluetappi. Vahvad pildid tegi printessist tema ema, Cambridge'i hertsoginna Catherine.

Kensingtoni palee ees pildistatud fotodel kannab 2-aastane printsess Charlotte roosat ja punast riietust. Cambridge'i hertsoginna sõnul on pisiprintsessi lemmikvärv just roosa ja see selgitab tema seljakoti ja salli valikut.

Esimesel lasteaia päeval kandis kuninglik neiu vahvat tumepunast mantlit brändilt Amaia, mille väärtus on 150 dollarit. Sarnase mantli saab omale soetada 43,27 euro eest SIIN.

Pisike roosa Pony Rucksacki nimeline seljakott aga pärineb Cath Kidstonilt ning see 16 dollarit maksev kotike on hetkel läbi müüdud, aga tuleb varsti tagasi müüki. "Kahjuks oli see meie kevad-suvi 2017 liinis ja ei ole enam saadaval. Sellest hoolimata on meil sarnane toode tulemas kevad-suvi 2018 kollektsiooni, mis tuleb poodidesse müüki 15.jaanuaril," kommenteeris bränd väljaandele People. Sarnase kotikese saab hetkel soetada SIIT ning selle eest tuleb välja käia 12.20-15-90 eurot.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare