KÜMME SOOVITUST | Milliseid riideid sel hooajal moekalt üksteise peal kanda?KÜMME SOOVITUST | Milliseid riideid sel hooajal moekalt üksteise peal kanda?
Alexa Chung kannab suvekleidi all T-särkiAFP / Scanpix

Erinevate riiete kihiti kandmine pole moest kuskile kadunud. Näiteks on moes must kõrge kaelusega kampsun, vihmamantel ja lai vöö. Jagame kümmet nippi, mis aitavad otsustada, milliseid rõivaid on stiilne üksteise peal kanda.

1. Must kõrge kaelusega kampsun sobib kõige alla. Häid nippe, kuidas midagi kanda saab Vene moenädalalt, kus inspireerivad blogijad ja stilistid. Andrea näitas, et musta kõrge kaelusega kampsuni võib lisada vabalt teise kampsuni alla ja see annab välimusele huvitava pöörde. Kihiti kandmine ei kehti aga ainult ülemise osa kohta, sest seeliku all võib kanda ka pükse ja variante on mitmeid.

2. Rohelt aksessuaare pole kunagi liiast. Anna Vitiello mitte ei kanna ainult erinevaid riideid üksteise all, vaid ta ei koonerda ka ehetega. See annab kogu riietusele läbimõelduma joone.

3. Ära karda koos kanda erinevaid tekstuure. Lizzie Hadfield on illustreerib, kuidas võid musta kunstnahast jakki kanda hallil kostüümjakil. Pikkus pole oluline. Pigem ongi lahedam, kui pikkus on erinev, sest nii paistavad erinevad kihid üksteise alt välja.

4. Kui kannad erinevaid ülerõivaid üksteise peal, siis eelista kergeid vihmamantleid. Kui õues on sügisene või kevadine ilm, mis pole vihamantli jaoks liialt külm, siis kerge vihmamantel on ideaalne riideese, mida kanda näiteks pintsakul. Kui kisub pilviseks ja hakkab sadama, siis on see kohe käepärast.

Seotud lood:

5. Üks valge särk pole kunagi liiast. Valgel särgil ja mustal polosärgil on ühine omadus: need on iga garderoobi kohustuslikud osad. See sobib kõigega valatult. Olenemata sellest, kas kannad seda kleidi all, pükstesse topitult või piilub see jaki alt välja – kõik sobib.

6. Kanna üksteise peal kahte kerget kampsunit. Kui õues on liiga külm ühe kampsuni jaoks, siis topelt ei kärise. Vali sellised kampsunid, mis üksteise peale hästi istuvad ja omavahel sobivad. Kui ilm muutub ja hakkab liiga palav, saad ühe ära võtta.

7. Musta seeliku alla passivad ka viigipüksid. Kui sul on kitsastest pükstest kõrini, siis viigipüksid sobivad klassikalise A-kujulise lõikega kleidi alla väga hästi. Ülaosana võid kanda valget särki.

8. Suvekleidid pükstel on selle aasta tänavamoe üks kuumimaid sõnu. Lihtsalt tõmba jalga teksad ja pane sinna peale üks kena suvekleit. Kui kleit on nööpidega, jäta mõned mugavuse huvides lahti.

Loe veel

9. Must kapuutsiga pusa on jälle moes. Kanna seda näiteks korraliku pintsaku all, mis muudab selle vabamaks ja mõnusamaks. Pusad pole enam vaid rulatajate või jõusaalihaide pärusmaa. See sobib nüüd ka elegantsemate rõivastega.

10. Kasuta erinevate kihtide koos hoidmiseks vööd. Anna Vitiello näitab, et vöö kandmine erinevatel riidekihtidel on suurepärane viis hoidmaks kõiki erinevaid kihte koos. Lisaks on stiilne vöö nagu kirss tordil.

Allikas: whowhatwear.co.uk

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare