Meestemood New Yorgi moenädalal: beebiroosad mantlid ja alpakavillast kangadMeestemood New Yorgi moenädalal: beebiroosad mantlid ja alpakavillast kangad
Suitsupply

Sel nädalal esitleb Suitsupply New Yorgi moenädalal uut talviseks hooajaks loodud kollektsiooni.

Uues rõivasarjas põimuvad elegants ja praktilisus. Pidedaks hooajaks loodud kollektsioonis leidub palju heledaid toone: helepruun, liiva- ja kaamelivärv. Kangastest on kasutatud moleskiini, harjatud flanelli ja imepehmet beebialpaka lõnga. Silma paistavad hõbehallides ja vanaroosades toonides kašmiirist ülikonnad, lai valik kudumeid ning smaragd-rohelised pintsakud. Tooni annavad sinised ja kivihallid kangad ning julged mustrid.

Euroopa meestemoebränd on tuntud meisterliku rätsepatöö ja detailitäpsuse poolest ning kasutab vaid kõrgkvaliteetseid Itaalia kangaid.

Suitsupply asutas Fokke de Jong 2000. aastal ja tegutsemisaja jooksul on bränd laienenud enam kui 90 kauplusesse üle Euroopa, Põhja-Ameerika ja Aasia. Brändi rõivaid võib leida maailmalinnadest nagu Amsterdam, New York, Singapur, Madrid, Kopenhaagen ja Mehhiko, aga tavapäratumalt ka rannamajast Floridas, mõisast Shanghais, katusekorterist Miamis ja saja-aastasest villast Greenwhichis.

Brändil võimalik klientidele üle maailma pakkuda kõrgkvaliteetset rätsepatööd ja individuaalset lähenemist.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare