Moelooja Tiina Talumees: avalikke üritusi väisates näen sageli, et naised vajavad riietumisel nõuMoelooja Tiina Talumees: avalikke üritusi väisates näen sageli, et naised vajavad riietumisel nõu
Tiina TalumeesTiit Blaat

Eesti Vabariigi 100.aastapäeva raames valmistuvad tuntud moeloojad ja stilistid presidendi vastuvõtule kutsutud külalisi ja nende kaaslasi riietama. Kodumaine disainer Tiina Talumees on üks neist, kes paljudele daamidele kleite valmistanud ning soovitab alati professionaaliga riietus läbi arutada.

Armastatud moelooja Tiina Talumehe suur soov on, et daamid, kes on presidendi vastuvõtule kutsutud, saaksid päriselt nautida meie vabariigi sünnipäeva ja ei peaks lõpmatuseni muretsema oma välimuse pärast. „Seega on alati mõistlik, kui vähegi võimalik, julgelt professionaalide abi küsida. Avalikke üritusi väisates näen sageli, et naised vajavad siiski riietumisel nõu. Tihti üritatakse peost viimast võtta ja end võimalikult palju paljastada ning kõikvõimalike ja -võimatute sulgedega ehtida,” selgitab Talumees. Üsna tavaline on näiteks, et kantakse suurusnumbri või kahe võrra väiksemaid kleite: „Häirivalt silmatorkavaid fakte võib leida veelgi.”

Tom Röllich
Seotud lood:

Ühest nõuannet naistele Talumehe sõnul muidugi olemas ei ole, sest igaüks on eriline ja kaunis omal moel. „Alati on võimalik leida nüansid, mis aitavad tunda harmooniat ja rahulolu enda välimuse osas. Etikett teatab, et rõivastus olgu white tie või tume ülikond ehk siis õhtukleit. Äärmiselt lollikindel lahendus on väikese vimkaga ühevärviline krepist või šifoonist õhtukleit. Seda teed ka sageli minnakse, leitakse omapärane kangatoon ja sobitatakse aksessuaarid ning lõpptulemus jääb alati ilus.” Omaette väljakutse on Talumehe sõnul prindiga kangas, mis eeldab kindlasti lihtsat lõiget. „Kui selle valimine õnnestub, siis on positiivne tähelepanu täiesti garanteeritud.”

Tom Röllich

Küll ei ole võimalik inimesele öelda, et kanna seda või teist ja sinu välimusega on kõik laitmatus korras, sest iga naine vajab personaalset lähenemist: „See, mis sobib ühele, võib hoopis kahjuks tulla teisele ja vastupidi.”

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare