Otse New Yorgi moenädalalt: see hirmus 90ndate trend teeb tagasitulekutOtse New Yorgi moenädalalt: see hirmus 90ndate trend teeb tagasitulekut
Proenza Schouler kevad-suvi 2018AFP / Scanpix

Me kõik mäletame 1990ndate suurt trendi ise särke ja kleidikesi sidumistehnikaga värvida ning neid seejärel uhkusega kanda. Kui aga populaarne suundumus läbi sai, peitsime rõivad kapinurka ning ilmselt teesklesime, et pole neid kunagi kandnud. Nüüd aga on trend moelavadel tagasi ja saanud glamuurse täienduse.

Kui eelmisel hooajal tõusis kõigi lemmikuks kõhukotike, mida saab ka sel hooajal edukalt edasi kanda, siis selle 90ndate suundumuse tõukab moelavadel nähtu põhjal kõrvale ise värvitud stiilis riiete suund. Igatahes New Yorgi moenädalal on see kunagi piinlikust tekitanud trend tagasi!

Proenza Schouler kevad-suvi 2018 AFP / Scanpix

Bränd Proenza Schouler mängis kunagi tehnikaga vabal ajal kantavate T-särkide näol, kuid 2018.aasta kollektsiooni esitledes andsid disainerid Jack McCollough ja Lazaro Hernandez sellele stiilile punase vaiba staatuse, esitledes trükimustrit maani ulatuval kleidil. Paistab, et kunagi kodudes palju nalja pakkunud isetegemine on nüüd saanud seksika ja glamuurse lähenemise.

Ralph Lauren SIPA

Asjaga on kaasa läinud ka Ralph Lauren, kes esitles 90ndate kuulsat mustrit lendlevatel ja õhulistel kleitidel.

Ralph Lauren SIPA
Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare