Rõõmusõnum kuningliku pere fännidele! Printsess Diana pulmakleidi disainer loob oma brändiRõõmusõnum kuningliku pere fännidele! Printsess Diana pulmakleidi disainer loob oma brändi
Scanpix /AP

1981.aastal kõndis uhkes 80ndate stiilis pulmakleidis pidulikult altari ette armastatud printsess Diana, et abielluda prints Charlesiga. Ikooniline kleidi disainis Elizabeth Emanuel ning tema tolleagne abikaasa David Emanuel.

Nüüd kogub Elizabeth Emanuel tuure, et tulla välja uue moebrändiga, mille nimeks saab Emanuel Mayfair, vahendab People. Disaineri sõnul on uus moeliin inspireeritud 1980ndate aastate energiast."Sellel on Emanueli hinge ajast, kui me tegime kleite kõige ikoonilisematele naistele nagu Elizabeth Taylor, Carolina Herrera ja Joan Collins, aga see toob kõik selle tänapäeva," kommenteeris naine. Tema sõnul oli 80ndate periood suurepärane, et seda tänapäeva tuua kaasaegse lisajoonega. "Ma toon pärast kõiki neid aastaid selle hinge tagasi uues vormis. Keskendume pruutkleitidele ja õhturiietusele - asjadele, millega end riietada, esemetele, mis on käsitsi valmistatud ja tellimuse peale valmistatud.

Scanpix/ AFP
Seotud lood:


Esimene kollektsioon Emanuel Mayfairi brändi alt näeb päevavalgust ilmselt juulis või septembris.
Allikas: People


Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare