SOOVITUSED aastalõpupeoks: need trendihitid on sel hooajal veel aktuaalsed


3. Dolce & Gabbana
3. Dolce & GabbanaAFP/ Scanpix

Aastavahetus lubab end veel mõnuga glamuurselt välja elada! Kui mõni hooaja moehitt on veel selga proovimata, siis nüüd on viimane aeg unikaalsuse ja omapäraga silma paista.

1. Läbipaistev

Seksikuse austajad teavad, et pidudel on eriti tervitatavad läbikumavad kangad, mis paljastavad pitsilise bralette’i või pikad sääred. Eriti hurmavalt mõjub selle stiili puhul must kangas, mille teevad pidulikuks säravad tähekesed, täpid või mõni muu naiselik muster.

1. Sonia Rykiel Pixelformula/SIPA

2. Loomamuster

Sellel aastal on olnud moes loomamuster, kusjuures moemaailma suurim lemmik pärineb leopardilt. Uuel aastal tuleb juurde uusi kujundeid ja värve sebralt ja madudelt, kuid uusaastapeole võib veel julgelt ilmuda klassikalises leopardimustris.

2. Dolce & Gabbana Pixelformula/SIPA

3. Litrid ja sära

Seotud lood:

Metallikukarva kangad ja säravad litrid on hämaral ajal kiiduväärt moehitid, mis annavad päevadesse glamuuri ja head tuju. Peol särades juba märkamatuks ei jää!

3. Dolce & Gabbana Scanpix/ AFP

4. Samet

Samet on ideaalne kangas, mis hoiab külmas kliimas keha soojas ja näeb välja luksuslik. Olgu see siis kaunistatud sillerdavate kivikeste, pärlite või pitsiga, lillas sametkleidis või ülikonnas aastavahetuspeole ilmuda on igati kohane.

4. Oscar de la Renta Brendan McDermid

5. Violetne

2018. aasta värviks kuulutas Pantone kannikese violetse tooni. Kui soojema ilmaga oli mõnus silma paista lavendlilillas, siis talv soosib juba tumedamat ja küpsemat tooni.

5. Gucci Pixelformula/SIPA

6. „Kole” moesuund

See suund on olnud eriti populaarne noorte ja sotsiaalmeediatähtede seas, eeskujuks näiteks räppar Tommy Cash või tõsielustaaride Kardashianite klann. Miks mitte loobuda äärmisest pidulikkusest ja üllatada uusaastapeolisi hoopis koledate ketside, torumehestiilis pükstüki või kitsaste rattapükstega? Muide, need on moes ka uuel aastal.

7. Sonia Rykiel Pixelformula/SIPA

7. Narmad või suled

Loe veel

Riietuse teevad voogavaks, liikuvaks, glamuurseks ja mänguliseks suled ja narmad – need elemendid on uusaastapeoks otsekui loodud ja moekad ka uuel aastal! Lõppeval aastal tegid ilma volangid, aga järgmisel aastal rokivad narmad.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare