Stiilisoovitus: trenditeadlike naiste selle talve lemmikkasukasStiilisoovitus: trenditeadlike naiste selle talve lemmikkasukas
Kuvatõmmis Instagramist

Talvel on eriti aktuaalne soe keha kallistav kasukas, mis külmakraadide eest mõnusalt peidus hoiab ning näeb samas piisavalt glamuurne välja, et pidulikule üritusele minnes õhtukleidi peale panna või päevasel ajal teksade ja ketsidega kanda. Kuna aina rohkem maailmakuulsaid moemaju hülgab karusnaha, on au sees kanda kunstmaterjalist kehasoojendajat.

Lisaks igasugustele kirjudele ja värvilistele kunstmaterjalist kasukatele paistab olevat maailmakuulsate blogijate ja trendiekspertide lemmik pehmet karupoega meenutav pruun või beež mantel. Kuidas seda stiilselt välja kanda? Kolm kuulsat blogijat näitavad ette!

Kuvatõmmis Instagramist

Blogijast moeguru Caroline Daur on mõnusale kasukale lisanud terake glamuuri, kandes seda päikeseprillide ja naiselike mustade poolsaabastega. Kontrasti lisavad argine kõrge kraega pullover ja sinised teksad.

Kuvatõmmis Instagramist
Seotud lood:


Stiilieeskujust ärinaine, blogijana kuulsaks saanud Chiara Ferragni embab oma karupoja välimust moekas oversized ehk liiga suures mantlis. Igapäevast hõngu lisab beež kampsun ning punkti paneb välimusele Louis Vuittoni kuulus õlakott.

Kuvatõmmis Instagramist

Blogija Minnie Knows on pehme karviku juurde valinud madalad üle põlve ulatuvad saapad, mis hoiavad talvel jalad mõnusalt soojas. Rõõmsa värvilaigu annab türkiissinine kampsik.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare