Tallinn Design House tuleb esmakordselt moelavale multibränd show'gaTallinn Design House tuleb esmakordselt moelavale multibränd <em>show</em>'ga
Tallinn Design House

Kohaliku moedisaini paremikku koondav Tallinn Design House astub esmakordselt üles Tallinn Fashion Weekil oma etendusega, tuues lavale Eesti moekunstnike ühis-show. Etendus leiab aset kevadise TFW raames 22. märtsil kell 21.00 Kultuurikatlas toimuval etendusel.

"Tallinn Design House murrab müüte ja tuleb lavale multibränd show'ga, kus saab näha komplekte kaupluses müügil olevatest rõivastest ja aksessuaaridest," kirjeldab Tallinn Design House'i juhataja Anu Lõhmus. "Seekord ei lähene me moeetendusele brändikeskselt, vaid soovime näidata algavat hooaega ja seda, mida moehuviline meie juurest kohe osta saab. Paljude disainerite looming on omavahel hõlpsasti kombineeritav ja kantav nii igapäevaselt kui pidulikumatel hetkedel," lisab ta.

Eesti disainiparemikule keskenduv Tallinn Design House asub Rotermanni kvartalis, Rotermanni 14. Esinduslikus poes on väljas mitmete selliste disainerite looming, keda teiste edasimüüjate juurest ei leia. Kauplus on avatud iga päev ja lisaks ostuvõimalusele pakub kultuurielamust nii kohalikule kui välismaisele tarbijale.

Tallinn Design House'i etendus jõuab Tallinn Fashion Weeki lavalaudadele neljapäeval, 22. märtsil kell 21.00 Kultuurikatlas toimuval showl. TFW piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja veebis.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare