TOP 10 | Grammy auhinnagala parimad riietujad olid julgemad kui kunagi varem

 (1)
TOP 10 | Grammy auhinnagala parimad riietujad olid julgemad kui kunagi varem
SIPA / Scanpix

Grammyde auhinnagala pakkus sel korral tõelisi üllatusi – staarid olid julgemalt ja rajumalt riides kui kunagi varem! Punasel vaibal domineerisid liigse paljastuse asemel hoopis suured vormid.

1. Cardi B üllatas kõiki teokarpi meenutavas vintage Mugler 1995 Couture loomingus, mis vajas galal liikumiseks koguni viie assistendi abi.

Cardi B SIPA / Scanpix

2. Lady Gaga kandmas üht säärt paljastavat hõbedast Celine by Hedi Slimane'i õhtukleiti ja Tiffany ehteid.

Lady Gaga PA Pictures/Scanpix
Seotud lood:

3. Anna Kendrick kandmas roosat Ralph And Russo sulelist kleiti, mis oli üle kuhjatud sillerdavate kivikestega, aidates tema figuuri rõhutada.

Anna Kendrick PA Pictures/Scanpix

4. Miley Cyrus tõestas, et ka pükskostüümid võivad olla seksikad, kandes Mugleri musta komplekti ilma särgita.

Miley Cyrus Scanpix/ AP

5. Michelle Obama sillerdas imelises spetsiaalselt talle valmistatud Sachin & Babi kostüümis, mis sobib igale pidulikule sündmusele.

Alicia Keys ja Michelle Obama Scanpix/ AFP

6. Halle Bailey ja Chloe Bailey, kes moodustavad muusikalise duo Chloe x Halle on end tõestanud tõeliste fashionista'dena. Grammyde jagamisel kandsid nad omavahel harmorneeruvat mustvalget kombot.

Chloe x Halle Scanpix/ AFP

7. Dua Lipa hõbedane Versace õhtukleit vajas samuti punasel vaibal liikumiseks assistendi abi, aga oli see-eest tõeline glamuuri musternäidis.

Dua Lipa PA Pictures/Scanpix

8. USA kantrilaulja ja helilooja Kacey Musgraves puudriroosas Valentino loomingus, mis paljastab õlad ja rõhutab naiselikult pihta.

Kacey Musgraves PA Pictures/Scanpix

Loe veel

9. Janelle Monae tõeliselt julges Jean Paul Gaultier loomingus, mis on ühtaegu raju, aga samas ülimalt stiilne, üllatades põnevate detailide ja läbimõeldud aksessuaaridega.

Jean Paul Gaultier. PA Pictures/Scanpix

10. Jennifer Lopez kivikeste ja tikanditega Ralph & Russo õhtukleidis, mida täiendas laia äärega kaabu. Mitte kõik ei kanna sellist komplekti välja!

Jennifer Lopez Scanpix/ AP