TOP 5 | Nabad paljaks! Need on kõige kahtlasemad moeröögatused, mis teevad ikka ja jälle comeback-i

 (8)

Mõned riideesemed saabuvad suure tuhinaga areenile ning seejärel vajuvad unustuse hõlma - kuni nad on ühtäkki tagasi riidekappides ja inimeste südametes. Kas inimesed ei õpi vigadest või on tõesti mõned moeröögatused liiga head, et lõplikult välja surra?

5. Nabapluusid

Britney Spears tutvustas maailmale oma naba 1999. aastal. Pea kaks aastakümmet hiljem on nabad endiselt igati ihaldusväärsed! Täna ei kuulu nabapluusid aga ainult kõhnade modellide või teismeliste popstaaride pärusmaale. Fännid kuulutavad, et isegi USA endine presidendiproua Michelle Obama on kandnud riideeset, mis meenutab nabapluusi ning seda igati meisterlikult.

4. Loosungiga T-särgid

"Make love, not war!" Oma tunnete avaldamiseks ei pea enam kinkima lilli. Kui oled pahas tujus, siis kindlasti leiad lähimast T-särgi poest seda täiuslikult väljendava pluusi. Või ehk tahad kõigile teada anda, et oled üks tõsine rokkar? Palju õnne! Turul on ohtralt Metallica ja Def Leppardi T-särke. Siit ka üks mõttetera romantikutele: miks mitte abieluettepanekut T-särgina vormistada?

Kolme kõige kangekaelsemat moeröögatust vaata videost!

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare